www. prodej půdy.cz

Kompletní servis při nákupu, prodeji, ocenění a směně zemědělských pozemků ... Rozsáhlá databáze investorů ... Nabídky x poptávky web . Neváhejte nás kontaktovat

O firmě

Vítejte na webu prodejpudy.cz společnosti Bohemia Brethren, s.r.o.

Společnost Bohemia Brethren, s.r.o. prostřednictvím jediného vlastníka a zároveň jednatele společnosti v jedné osobě, poskytuje poradenské, znalecké a realitní služby se specializací na oblast zprostředkování prodeje, nákupu a směn zemědělských pozemků a staveb. V této oblasti nabízí kompletní odborný servis, včetně ověřených právních služeb prostřednictvím spolupracujících advokátních kanceláří. Webový portál Prodejpudy.cz prezentuje základní informace v oblasti majetkových převodů pozemků a umožňuje vkládání bezplatné inzerce a rychlé online objednání námi poskytovaných služeb.

Komplexní nabídka služeb úzce zaměřená na oblast prodeje zemědělských pozemků a staveb nás výrazně odlišuje od většiny běžných realitních kanceláří. Strategií námi nabízených služeb je poskytnout jak prodávajícím, tak i kupujícím kompletní a kvalitní služby v celém průběhu převodu majetku. Naší výhodou je znalost zemědělské problematiky, znalost trhu a dlouholetá praxe v oboru. Při své činnosti postupujeme vždy v souladu se zájmy klienta, dodržujeme profesionální standardy, přísný etický kodex realitního trhu, a řídíme se právním řádem České republiky. Další výhodou pro klienty je také to, že pozemky přímo nevykupujeme, jsme nezávislí, nejsme propojeni a zainteresováni na obchodech kupující strany, nemáme potřebu nabídkovou prodejní cenu manipulovat (snižovat). Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich odborných lesnických zkušeností.

Za společnost Bohemia Brethren, s.r.o. Vám přeji, abyste na našich stránkách našli kompletní kvalitní službu, se kterou budete spokojeni a na základě Vašich referencí nás doporučili dalším zájemcům. Děkuji Vám za důvěru, kterou v naši společnost vkládáte, jsem pro Vás osobní zárukou, že nebudete zklamáni.

Milan Bečvář
jednatel a vlastník Bohemia Brethren,s r.o.

prodej pudy

Navštivte naše další weby:

Bohemia Brethren, s.r.o.
- web společnosti
Aukce pozemků
- aukční portál pozemků
Prodej lesa
- obchody s lesními pozemky
Realitinzert
- bezplatná realitní inzerce
Aukce dříví
- elektronická aukce surového dříví