www. prodej půdy.cz

Kompletní servis při nákupu, prodeji, ocenění a směně zemědělských pozemků ... Rozsáhlá databáze investorů ... Nabídky x poptávky web . Neváhejte nás kontaktovat

Pro inzerenty

POSTUP PŘI PODÁVÁNÍ INZERÁTU (NABÍDKY)

Zveřejnění inzerátu využijte v případě, že nechcete odbornou pomoc při realizaci prodeje zemědělských nemovitostí. Máte zájem pouze zveřejnit Vaši nabídku prodeje na specializovaném serveru. Upozorňujeme však, že spoluprací s námi můžete celý proces značně urychlit, dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny, docílit vyšší právní jistoty transakce a ušetřit si velké množství starostí. Vkládání poptávek je zakázáno! Provozovatel si vymiňuje právo takový inzerát vymazat.
1. Registrace do systému

Pro vkládání inzerátů se nejprve musíte zaregistrovat, zvolit si své přihlašovací údaje. Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami. Obratem Vám na Vaši emailovou adresu bude zasláno potvrzení o registraci s Vašimi přihlašovacími údaji a linkem pro ověření vaši emailové adresy. Na tento link musíte v emailové zprávě kliknout. Registrace je platná po neomezenou dobu.

2. Aktivace uživatelského účtu

Do 24 hodin od ověření Vaší emailové adresy - (potvrzením linku v emailu), Vám bude aktivován Váš uživatelský účet o čemž budete informováni emailem.

3. Přihlášení do systému

Po provedené registraci a aktivaci účtu se můžete okamžitě pod svými přihlašovacími údaji přihlásit do systému a zadávat neomezený počet nabídek. V případě zapomenutých přihlašovacích údajů klikněte v sekci "Přihlášení" na link "Zapomněli jste heslo?. Vyplňte Vaši e-mailovou adresu a odešlete. Obratem Vám budou do Vaší poštovní schránky zaslány nové přihlašovací údaje. Po přihlášení do systému v sekci "Můj účet" můžete své přihlašovací údaje znovu změnit.

4. Vkládání inzerátů

Vložení inzerátu je rychlé a snadné. Po přihlášení budete přesměrováni na správy Vašeho účtu, kde v sekci "Moje nabídky" kliknete na link "VLOŽIT NABÍDKU". Zde je nutné vyplnit všechny údaje označené hvězdičkou. Údaje bez hvězdičky nejsou povinné, ale je velice vhodné je také vyplnit. Pro maximální úspěch prodeje je vhodné přiložit dokumentaci k nabídce formou příloh. Do inzerátu můžete vložit až 20 fotografií, každá o max. velikosti do 2 MB. Inzerát bude zveřejněn max. po dobu, kterou si nastavíte v kolonce "Doba zveřejnění". Po ukončení této doby se inzerát ze systému automaticky vymaže. Max. doba zveřejnění je jeden rok.

5. Správa Vašeho účtu (uživatelské údaje)

V sekci "Můj účet" máte možnost upravovat své osobní a kontaktní údaje, přihlašovací jméno a heslo. Dále můžete nastavit zveřejňování svých kontaktních a osobních údajů. Pokud zaškrtnete, že nechcete zveřejnit žádné své osobní údaje, případný zájemce Vás osloví přes anonymní webový kontaktní formulář. Dále máte možnost aktivovat zasílání nově zveřejněných nabídek nebo poptávek na svůj email.

6. Správa inzerátů

Ve správě inzerátů máte možnost své inzeráty včetně příloh a fotografií editovat (upravovat), pozastavit, obnovit a mazat.

7. Nevýhody inzerce oproti komplexní zprostředkovatelské službě

V případě, že si chcete Váš majetek prodat sami, doporučujeme zveřejnění inzerátu na webových stránkách v celosvětové síti internet. Pokud nemáte dostatečné znalosti v této problematice, může se stát, že svůj majetek prodáte velice nevýhodně, nebo se stanete objetí podvodu. Spekulativních nabídek výkupu půdy je spousta. Problematika prodeje zemědělských pozemků je specifická záležitost a vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti.


Zveřejněním inzerátu souhlasíte s našimi obchodními podmínkami viz:   Obchodní podmínky.pdf

prodej pudy

Navštivte naše další weby:

Bohemia Brethren, s.r.o.
- web společnosti
Aukce pozemků
- aukční portál pozemků
Prodej lesa
- obchody s lesními pozemky
Realitinzert
- bezplatná realitní inzerce
Aukce dříví
- elektronická aukce surového dříví